AVR910 USB AVR Programlayıcı (PonyProg)

| Haziran 17, 2023 Tarihinde güncellendi
AVR910 USB AVR Programlayıcı (PonyProg)

AVR900 AVR USB Programlayıcının basit bir tasarımı var fazla karmaşık değil atmega8 ve bir kaç pasif malzeme ile kuruluyor devre sadece PonyProg programı ile çalışıyor sigorta ve program ayarları resimli olarak gösterilmiş desteklenen entegre listesi yok ama PonyProg üzerinde ki atmel avr mikrodenetleyicilerin bir çoğunu programlayabilir XP ve XP Vista Seven 32bit 64bit sürücüleri de var.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

Atmel serisi ile uğraşanlar daha iyi bilir.. PCB çizimi sprint layout ile hazırlanmış ek olarak AVR-DIP çevirici soket devrelerine ait pcb çizimleride var farklı atmel programlayıcılar ile de kullanılabilir. USB AVR Programlayıcı devresini kullanmak için önce atmega8 mikrodenetleyiciye “USB_Programmer_AVR-910.hex” dosyasını yüklemek gerekli

avr-programmer-circuit-ponyprog-avr-avr910

avr-programmer-ponyprog-avr

avr usb programlayıcı,usb avr programmer, usb avr prog,ponyprog avr

Kaynak: tehnari.ru/f115/t71649/

avr910-usb-avr-programlayici-ponyprog

Şifre-Pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2012/11/07 Etiketler: , , ,1 Yorum “AVR910 USB AVR Programlayıcı (PonyProg)

  1. JerryJerry

    Site ve forum tarafından Arkadaş parabenler, benim adım Jerry, Brezilya’da, ben burada işi zevk, üzgünüm, bir çevirmen kullanmak zorunda çünkü ben 2 şey 1 sayfada bir seçenek İngilizce ve Portekizce olmadığını bilmek istiyorum ama dilini bilmiyorum .2. soru kaydedilmiş kopyalayabilirsiniz herhangi bir kaydedici olduğunu?
    İlginiz için teşekkür ederiz.

    CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir