Hakkında

320volt.com Blog Türkiye’de bilişim ve elektronikle ilgilenen Türkiye’nin gelişmesini sağlayacak güzel insanlarımıza hizmet etmek için kurulmuştur. Tüm içerikten üye olmadan faydalanabilirsiniz

Yazılarda bulunan dosyaları indirme hakkında bilgi;

320volt.com-download-pass

Elektronik, elektrik, mekanik vb. gibi konularda ki isteklerinizi sorularınızı Elektronik Yardım yazısı üzerinden yorum yaparak bildirebilirsiniz veya https://elektronikprojeler.com/ topluluğuna üye olup sorunuzu bildirebilirsiniz.

320volt.com kişisel bir blogdur. 2006 yıllarında ilk olarak hyperelektronik.com alan adı ile kuruldu bir kaç yıl sonra 320volt.com alan adı ile devam ediyor. Öncelikle yapmış olduğum projelerimi paylaşmak için siteyi kurdum sonrasın da elektronik ile ilgili faydalı bilgileri, dökümanları paylaşmaya başladım.

İlerledikce Türkiye de internet ortamında elektronik konusunda paylaşımların yetersizliği ve bazı kötü yönleri sebebiyle en iyi şekilde paylaşımlara devam etmeye çalıştım kaynaklarımı saklamadım çalışmalarım hala devam ediyor…

Amacım dünyada ki bir çok ülkede olduğu gibi elektronik alanında kolayca bilgiye ulaşılmasını sağlamak ayrıca bir şeyler öğretmek insanlara az çok faydalı olmak zamanında elektronik mesleğini öğrenirken çok zorluk çektim ben yandım siz yanmayın hesabı 🙂

Destek olun, arkadaşlarınızla paylaşın !

URL:

HTML kodu:
Forum kodu:

DİKKAT: Bu sitede bulunan içeriğin denenmesinden kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen kullanan kişi, kişiler sorumludur. 320volt.com yetkilileri Sorumluluk kabul etmez sorumlu tutulamaz 320volt.com,web sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Bu web sitesinde içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsakta herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı 320volt.com yetkilileri sorumluluk almayı reddeder. Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur, yazılan yorumlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır.

Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınızın yayınlanmayacağını unutmayınız. Çalışmaları kullandığınızda yaşayacağınız problemler sizi ilgilendirir, oluşacak zararlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.

LütfenYazarlarımızın projelerini, makalelerinisitenizde ya da forumlarda paylaştığınızda yazının kaynak adresini belirtiniz. Teşekkürler..

İçerik Hakkında:

Gördüğünüz gibi site içeriği bir çok elektronik ile ilgili siteden farklı Elektronik ve biraz daha fazlası bu siteyi oluştururken geliştirirken öğrendiklerimi işe yarar bilgileri de paylaşıyorum ayrıca elektronik cihazların servis manüelleri şemaları ve çeşitli bilgileri de var çeşitli projeler,devreler,bilgiler elektronik ile ilgilenenlerin çok işine yarayacak dokümanlar ve fazlası bulunuyor..

Dikkat etmişsinizdir bir çok yazıda devreler ya da makaleler olsun eğer biliniyorsa yazının kaynak dokümanın da belirtilmişse Hazırlayan xxxxx gibi kısa bir açıklama yazısı var yazıda adı geçen kişilerin 320volt.com sitesi ile bir ilgisi yoktur arşivimden arkadaşlarımdan çeşitli sitelerden alanmış dosyalar dokümanlar vb. içinden seçilmiş ve siteye aktarılmıştır.

Ben olması gerekeni yapıyorum asıl yazarın bilgisini varsa site adresini ekliyorum sorularınızda bunu göz önünde tutun neden cevap verilmiyor vb. gibi düşünceler oluşabilir gerçi elimizden geleni yapıyoruz fakat her soruya cevap veremeyiz vaktimiz ve bilgimiz olmayabilir

Elimden geldiği kadar Türkçe içerik yayınlamaya çalışıyorum sitede yabancı sitelerden de devreler projeler var paylaşmamak elde değil bir umut sizlere feyz verir daha iyilerini yaparsınız. Elektronik dili everensel bence yabancı diye paylaşmamak saçma olur birçok kişinin aklına neler getirir ne tecrübeler verir bilinmez

Ara sıra Türkçe içerikli bizden sitelerden yayımladıkları belli proje, makale, vb. hakkında kısa tanıtım yazıları oluyor amacım destek olmak

Ayrıca bu projeleri devreleri makaleleri linkleri görmek: için üyelik, yok şu kadar mesaj, puan isteyen ve tam olarak paylaşılmadan kaynakları belirtilmeden bazı sitelerde görmek canımı sıkıyor..

PcNet dergisinin 320volt.com yorumu (Nisan 2011) ilgili kişilere teşekkürler

320volt-pc-net-2011

Reklam Esasları

Reklam görselleri ve ilgili tüm multimedya içerikler (jpg, gif, png, swf vb.) 320volt.com sunucusunda barındırılır.

Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüz olarak reklamveren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilebilir.

320volt.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.

320volt.com’da link satışı yoktur. Lütfen bu tür taleplerde bulunmayınız.