Hakkında

Tüm içeriğe üye olmadan ulaşabilir, dosyaları indirebilirsiniz.

Elektronik, elektrik, mekanik vb. gibi konularda ki isteklerinizi sorularınızı Elektronik Yardım yazısı üzerinden yorum yaparak bildirebilirsiniz veya https://elektronikprojeler.com/ topluluğuna üye olup sorunuzu bildirebilirsiniz.

320volt.com kişisel bir blogdur. 2006 yıllarında ilk olarak hyperelektronik.com alan adı ile kuruldu bir kaç yıl sonra 320volt.com alan adı ile devam ediyor. Öncelikle yapmış olduğum projelerimi paylaşmak için siteyi kurdum sonrasın da elektronik ile ilgili faydalı bilgileri, dökümanları paylaşmaya başladım.

Destek olun, arkadaşlarınızla paylaşın !

URL:

HTML kodu:
Forum kodu:

DİKKAT: Bu sitede bulunan içeriğin denenmesinden kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen kullanan kişi, kişiler sorumludur. 320volt.com yetkilileri Sorumluluk kabul etmez sorumlu tutulamaz 320volt.com,web sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Bu web sitesinde içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsakta herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı 320volt.com yetkilileri sorumluluk almayı reddeder. Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur, yazılan yorumlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır.

Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınızın yayınlanmayacağını unutmayınız. Çalışmaları kullandığınızda yaşayacağınız problemler sizi ilgilendirir, oluşacak zararlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.

PcNet dergisinin 320volt.com yorumu (Nisan 2011) ilgili kişilere teşekkürler

320volt-pc-net-2011