Kullanım Koşulları

320volt.com alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt ya da dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kuralları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar

“Bu site” ve “320volt.com” : https://320volt.com alan adlarıyla yayın yapan web sitesini ve bu web sitesinin sahibini ve/veya sahiplerini ifade eder.

“Kullanıcı, Ziyaretci” : Bu siteyi direkt ve/veya dolaylı olarak ziyaret eden üye veya ziyaretçi konumundaki kişiyi ifade eder.

“Site İçeriği”: Bu sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel mesaj, video, tasarım, isim, logo, marka, veri, kod ve diğer tüm bilgi ve materyalleri ifade eder.

“Yazar” ve “Yazarlar”: Site içeriğinin oluşmasını sağlayan veya site içeriğinin oluşmasına katkıda bulunan 3. şahısları ifade eder.

Site İçeriği, Diğer Site Linkleri ve Kullanıcı Yorumları

Bu sitenin sunduğu içeriğinin bazı bölümleri yazarlar tarafından sağlanmaktadır. Site içeriğinde belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin sağlayıcısı yazar ve yazarlar gibi 3. şahıslar olduğu durumlarda, 320volt.com bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan hiç bir koşul altında sorumlu değildir.

Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri (dış bağlantılar) bulunabilir. 320volt.com, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Yasal Uyarı: 320volt.com sitesinde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Değişiklik Hakları

320volt.com, gelişen şartlar dahilinde her hangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 320volt.com her hangi bir zamanda ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım şartlarında ve gizlilik politikasında çeşitli düzenlemeler yapabilir. Bu düzenlemeler, eklemeler, değişiklikler ya da iptallerin takibi tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, 320volt.com’u kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan her türlü içeriğin denenmesinden kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen kullanan kişi, kişiler sorumludur. 320volt.com yetkilileri Sorumluluk kabul etmez sorumlu tutulamaz 320volt.com,web sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Bu web sitesinde içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsakta her hangi bir hata veya değişiklikten dolayı 320volt.com yetkilileri sorumluluk almayı reddeder. Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur, yazılan yorumlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır.

Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınızın yayınlanmayacağını unutmayınız. Çalışmaları kullandığınızda yaşayacağınız problemler sizi ilgilendirir, oluşacak zararlardan 320volt.com yetkilileri sorumlu tutamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.

Gizlilik Politikası Çerez Kullanımı