APEX HV23 340 Watt Mosfet Amplifikatör

| Haziran 10, 2023 Tarihinde güncellendi
APEX HV23 340 Watt Mosfet Amplifikatör

Apex 340w mosfet amfi devresinin güç katında 4 adet IRFP240 (N-Kanal) ve 4 adet IRFP9240 (P-Kanal) mosfet kullanılmış 8 ohm hoparlör ile RMS 240W 4 ohm ile 340W Güç verebiliyor baskı devresi yarleşim planı ve şeması var ayrıca devrenin koruma katıda bulunuyor bu bölüm doğrultucu ve filtre katı ile aynı baskı devrede ama sadece yerleşim planı var fakat yerleşim planında malzeme değerleri ve pcb çizimi net olarak göründüğü için baskı için kopyalanabilir.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

DİKKAT APEX 340Watt Mosfet Anfi +-75 volt DC toplam 150 volt DC yüksek voltaj ile çalışmaktadır dikkatli olun kondansatör bağlantılarına dikkat edin + – kutupları ters bağlarsanız yüksek voltajda büyük patlamalar olabilir devreyi çalıştırmadan önce Sigortalı Elektrik Hattı,koruyucu gözlük kullanın

apex-power-amplifier-mosfet-340w-75v-dc-circuit

Yayım tarihi: 2011/08/20 Etiketler: , , ,6 Yorum “APEX HV23 340 Watt Mosfet Amplifikatör

 1. jeckjeck

  hocam bu konuya yakın bişey sormak istiyorum çok daha basit bir yükseltme işlemi için,pwm çıkışını 2A kadar yükselmek istiyorum,nasıl bir transsitör kullanmalıyım? teşekkürler.

  CEVAPLA
 2. hasanhasan

  selam ;

  bu devreyi oto anfisi olarak kullanabilmem için 12 to +-70V devre bulabilirmiyiz. Yada önerebileceğiniz güzel bir oto anfi devresi var mı?

  CEVAPLA
 3. suyotosuyoto

  untuk power amp ini , seting bias basis dan basis driver mje berapa volt?

  CEVAPLA
 4. tedoro ismail kavaktedoro ismail kavak

  bu devrenin sükunet akımı ayar değerleri açıklanırsa seviniriz değerler nelerdir osiloskopta ne göreceğiz.yada nasıl yapcağız ne yapmalıyız.:)

  CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir