PIC16F628 kayan ledler 32 led kara şimşek efekt Jalv2

| Haziran 1, 2023 Tarihinde güncellendi
PIC16F628 kayan ledler 32 led kara şimşek efekt Jalv2

Picbasic bir yana jal dili ile kolayca çeşitli devreler için kod yazılabiliyor fakat yeterli Türkçe kaynak bulmak zor kullanıcısıda az fakat örnek uygulamalar ile bir çok sorun çözülebilir kodlar incelendiğinde yeni fikirler verebilir.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

Devreye ait isis simülasyon dosyaları jalv2 kaynak kod ve lib dosyaları bulunuyor. Ledlerin kaydırma kalınlığı, hızı değişetirilebiliyor ve ayarlar hafızada tutuluyor.

Merhaba Arkadaşlar.. Jalv2 ile bir uygulama gerçekleştirdim.. sizinle paylaşmak istiyorum.. istenildiği gibi kullanılabilir..

Devrenin Adı : Kaydırma kalınlığı ve Hızı değişetirilebilen ve hafızada tutan Karaşimşek efekti
Derleyici : Jalv2

Program Proteus da test edilmiştir.. gerekli açıklamaları ve kodları ile birlikte devreyi aşağıda bulabilirsiniz.. Kodlarda değişiklik yapmak isteyen arkadaşlar için gerekli kütüphane dosyalarını içerisine koydum.. kasörün içinde Lib klasöründe yer almaktadır..

Kolay gelsin.. Arkadaşlar..

king-rider-circuit-floating-leds-32-led-black-lightning-effect

pic16f628-kayan-ledler-32-led-kara-simsek-efekt-jalv2

Şifre-Pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2010/08/01 Etiketler: , , , , ,3 Yorum “PIC16F628 kayan ledler 32 led kara şimşek efekt Jalv2

 1. SsEeRrCcAaNnSsEeRrCcAaNn

  Bu tasarladığım devre bir çok amaç için kullanılabilir.. Arkadaşlar Jalv2 gerçekten çok güzel bir dil kolay.. belki kaynak az olabilir ama bu dilin gücü birgün keşifedilecek.. bu arada bazen karşınıza 3L3CTRO nickinde çıkabilirim.. yeniden görüşmek üzere..

  kolay gelsin..

  CEVAPLA
 2. ömrt kılıçaslanömrt kılıçaslan

  hocam öncelikle bupaylaşımlarınız için çok teşekkür edrim ben afyonkacatepe üni. end. elektronik okuyorum okul bitirmem gerekiyor bir projem var yardımcı olacağızdan emin

  konu: 16×32 led panel kayan yazı uygulamısı hazır klaster bunun led çıkışlarının 2.2v olan led çıkısını 12 vol daha buyuk led parçacıklarıyla geniş bir ekran yapma projem var buna uygun sürüsü dervesi ne önerebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim sizden mail larrak cevap bekliyorum [email protected]

  CEVAPLA
 3. ogretmen03ogretmen03

  JAL dilini meslek lisesinde öğrencilerime anlatıyorum.Programlamayı sevdiren , kolay bir dil olduğu için herkes programlamyı çok rahat öğrendi.
  (Bir şey değil hepsi programcı olacağız diyor 🙂

  CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir