USB HDD SSD Test Onarım Sahte Disk Tespit Programları

| Haziran 26, 2023 Tarihinde güncellendi
USB HDD SSD Test Onarım Sahte Disk Tespit Programları

Sabit disklerin, SSD sürücülerinin, bellek kartlarının ve Windows işletim sistemindeki tanıma, araştırma, test etme ve küçük onarımları için kullanışlı bir program bir çok özelliği var;

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

Program, sürücüdeki bozuk alanları, hataları ve arayüz hataları için teşhis etmenizi sağlar güçlü bir HDD yüzey tarayıcısı yerleştirilmiştir. Türüne bakılmadan özel algoritma ile diski en yüksek hızda test edebilir. Diskleri etkili bir şekilde kontrol etmeyi sağlar zaman aşımlarını ve blok kullanır.

USB üzerinden HDD ve SSD ve SMART destekler. USB-SATA köprü modellerinin %90’ı desteklenir (bu oran arttırılıyor) USB üzerinden önbellek yönetimi, USB üzerinden SMART testleri yapıldı. Otomatik Akustik Yönetimi (AAM) ayrıca USB ile de çalışır: yazılım, kafaların hareket hızını değiştirerek akustik gürültü kullanarak kontrol kontrol eder.

Arızaları izleme ve tahmin etme teknolojisi (SMART) modern HDD ve SSD sürücülerin bir parçası olarak mevcuttur. Arıza durumlarını Program analiz eder grafiksel olarak görüntüler.

Ve çok daha fazlası…

hdd-ssd-test-repair-fake-disk-detection-programs

Sahte Disk Tespit Programı

Diğer bir programın programının amacı, yapay olarak şişirilmiş hacimli sahte USB, SDD, HDD sürücülerin özelliklerini, ölçümlerini ve hatasız tanımlanmasını, özellikle de USB flash sürücüler ve bellek kartları için tasarlanmıştır. Ancak, özellikle flash sürücüler için oluşturulan bir program da sabit sürücüyü test edebilir.

Özellikleri;

Bir USB flash sürücünün, bellek kartının okuma / yazma hızını ölçün ve hızın belirtilen sınıfla eşleşip eşleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

Fiziksel kusur veya veri bozulması olmadığını görebilirsiniz

Kart okuyucunun kalitesini ve USB 3.0 veri yolu ile uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Kurtarma olasılığı olmadan sürücüdeki bilgileri silebilirsiniz.

Kayıt raporları oluşturup yazdırabilirsiniz.

Program hata bulamazsa, %100’e yakın bir olasılıkla, test edilen sürücü güvenilirdir.

Programın çalışma prensibi: Sürücüde, sırayla, baştan sona, tekrarlanmayan bilgiler kaydedilir – sektör numaraları şeklinde doğrulama kalıpları. Ardından program sürücüyü okur ve olması gerekenle gerçekte ne okuduğunu karşılaştırır. Okuma ve yazma, ekipmanın fiziksel olarak çalışabileceği bir hızda gerçekleştirilir (kart okuyucu, bilgisayar, USB arayüzü ve ortamın kendisi).

İşletim sisteminin test sırasında flash sürücünün içeriğini değiştirememesi için, doğrulamadan önce ortamı biçimlendirmek için bir prosedür vardır. Bilgiler silinir – dikkatli olun. Program analizinin bitiminden sonra sürücünün yeniden biçimlendirilmesi gerekir.

Program ayrıca, sürücüleri silebilir ve bilgileri silmeden salt okunur olarak kontrol edebilir. Bu durumda, okuma hızı ölçülecek ve fiziksel kusurlar bulunacaktır. Veri bozulması, kayıt sorunları ve sahte hacmin gerçeği bu şekilde belirlenemez.

fake-ssd-disk-detection-usb-hdd-program

Diğer programlar

USB Image Tool, USB flash sürücüler ve MP3 çalarların tam yedeklerini oluşturabilir,
USB sürücü yedekleri arasında geçiş yapmanızı sağlar

– USB sürücülerinin ham / sıkıştırılmış yedek dosyalarını oluşturma
– USB sürücülerinin yedeklerini geri yükleme
– USB cihazı bilgilerini göster
– favori USB yedekleri yönetme

usb-image-tool-can-create-images-usb-flash-drives

USB Flash disk kurtarma programları: Flash sürücü bilgisayarlar tarafından tanınmadığında veya düzgün çalışmadığında onarmaya çalışan, flash sürücüyü fabrika varsayılan ayarlarına geri yükleme onarım programları..

usb-hdd-ssd-test-onarim-programlari-dw-link

Şifre-Pass: 320volt.com

Kaynaklar: hdd.bydisktest.ru

İlgili yazılar;

Hard disk kontrol programları (üreticiden)

Hiren’s Boot CD İle Hard Disk Testi (partition silme format bad sektör)

Yayım tarihi: 2020/05/26 Etiketler:1 Yorum “USB HDD SSD Test Onarım Sahte Disk Tespit Programları

  1. mevlamevla

    Merhaba. Bana bir konda yardim etsez cok sevinerem. Benim bir Hdd diskim arza yapdi diskin gorme basligi calismadi bende ayni marka diskn basliginii deysdim amma olmadi. ben o diskdeki failermi nasil ala bilirim. Parasiylada olsa ordakii uzun azman sakladigim onemli ayle fidiyolarim fotlarim var. Ne onererdiz. Bana bir yol
    oncdedn tesekkurler

    CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir