Pasif Ton Kontrol Devresi Hesaplama Programı

| Haziran 23, 2023 Tarihinde güncellendi
Pasif Ton Kontrol Devresi Hesaplama Programı

Basit Pasif Ton Kontrol Devreleri ve Basit ton kontrol devresi bass tiz rc filtre paylaşımlarında ki devrelerin kaynağı programı geçmişte arşivlemişim bende yeni fark ettim..

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

Fender, Vox, Marshall, James, E series, Bench, Big Muff, Hiwatt Pasif ton kontrol devrelerinin çalışma frekanslarını, tepkilerini görebiliyorsunuz daha iyisi standart şemalar üzerinde direnc, kondansatör, potants. değerlerini değiştirebilirsiniz. Farklı değerler ile ton kontrol devresinin nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Eleman değeri değiştirmek için maus ile üzerine gerip çift tıklayıp yeni değeri girmelisiniz.

Pasif Ton Kontrol Hesaplama Programı

fender-vox-marshall-james-e-series-bench-big-muff-hiwatt

Ton hesaplayıcı, popüler gitar amplifikatörlerinde kullanılan çeşitli ton yığınlarının tasarımını ve yanıt eğrilerini kontrol etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ana Özellikler

Ton türleri : Fender modern, Vox, Marshall, James (Baxandall’ın pasif öncülü), Fender E serisi, Steve Bench, Hiwatt ton yığını ve şimdi FX birimlerinde kullanılan Big Muff ton yığını. Farklı bir şematik açmak için uygun sekmeye tıklamanız yeterlidir.

Bileşenler : Değerler, bileşene çift tıklanarak kolayca değiştirilebilir. Potansiyometrelerle koniklik de değiştirilebilir. Jeneratör kaynak empedansı, hem katot izleyicileri hem de ortak katot sürücüleri için gerçekçi simülasyon sonuçları verecek şekilde değiştirilebilir.

Bas/Orta/Tiz : Kontrolleri kaydırın ve ton yığını yanıtındaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görün.

Anlık Görüntüler : Herhangi bir izi diğer izlerle kaplanacak şekilde dondurun. Bu şekilde en fazla 12 iz dondurulabilir. Menzili göstermek için kontrolleri tarayabilir.

Dosya Aç/Kaydet : Bu yeni özellikle favori yapılandırmalarınızı diskte tutun.

Yazdırma : Grafik sonuçları basılı bir kopya için yazıcınıza gönderin.

Diğer özellikler: Çevrimiçi bağlama duyarlı yardım, performansı optimize etmek için desteklenen değişken çizim çözünürlükleri.

Sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : Windows 95 veya sonrası. Ton Yığını Hesaplayıcı, 32 bitlik bir uygulamadır ve win32s yüklü Windows 3.1 veya 3.11 altında çalışması test edilmemiştir.

İşlemci: Minimum 486, önerilen Pentium veya daha iyisi.

Ekran : 640 x 480 veya üstü, minimum 16 renk özelliği ile. Önerilen 800×600 veya daha iyisi. Büyük yazı tipleri desteklenir.

Bellek : İşletim sistemi için minimum gereksinime göre.

Kaynak: duncanamps.com/tsc/

pasif-ton-kontrol-devresi-hesaplama-programi-2

Şifre-Pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2018/02/14 Etiketler: , , , , ,Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir