Güney Kore ve Çin Elektronik Malzeme Marketleri

| Ekim 24, 2014 Tarihinde güncellendi
Güney Kore ve Çin Elektronik Malzeme Marketleri

Şu iş merkezlerinden birisi Türkiye de olacak aman.. 🙂 videoda Güney kore ve Çin de bulunan elektronik malzeme satılan hanlarda, büyük iş merkezlerinde bulunan dükkanların, mekanların görüntüleri bulunuyor. Güney Kore: ETLand, seonin plaza, hacker space seoul, cheonggyecheon, Çin: Hua Qiang Bei Market Shenzhen, seg market, shenzhen led building

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

Yayım tarihi: 2012/06/17 Etiketler: , , , ,9 Yorum “Güney Kore ve Çin Elektronik Malzeme Marketleri

 1. resadresad

  vay be ne desen var.ben bura girsem hiç çıkmam burdan.yani ki devre yaparken düşünürsün de hani malzeme olacak yoksa yok bunu gibi şeyler.orada bu gibi şeyler düşünmüyorsun.tak gidip alıyorsun ve devrenide yapıyorsun.helal bee..
  bütün elektronikcilere böyle bir yer arzu ediyorum.

  CEVAPLA
 2. ommerommer

  resad düşünlerini destekliyorum ve bunu bende içtenlikle arzu ediyorum.inşallah bizim de böyle imkanlarımız olur..

  CEVAPLA
 3. olcayolcay

  Benim için lunapark gibi bir yer burası.Sabahtan kapanma saatine kadar bir yere ayrılmazdım.Özel güvenlik beni zorla dışarı çıkarmak zorunda kalırdı sonunda.Biz burada serçe parmağımız kadar bir parça için kafayı yerken,adamlar elektronik süper market hesabı bir ortam oluşturmuş.Helal olsun.

  CEVAPLA
 4. 2sc36012sc3601

  Domates salatalık satar gibi malzeme satıyorlar offf offf.Biz burada bir transistör bulacağız diye 100 takla atıyoruz. Adamlar kilo işi satacak neredeyse. Ey Allah c.c bu dünyayı hep bu gavurlara verdin. Bizede ahirette daha iyisini ver.

  CEVAPLA
 5. halithalit

  dediğiniz gibi arkadaşlar bir devreyi yaparken bulunmayan bir parça çıktığında karşımıza 100 takla atıyoruz adamlara bak ya içim gidiyor bakalım 2023 den sonra neler olacak (amacım siyasi reklam yada başka birşey olarak anlaşılmasın sadece bizede bu imkanlar sunulsa)

  CEVAPLA
 6. ömerömer

  150-200 yıl sonra bizimde böyle malzeme marketimiz olur :))))

  CEVAPLA
 7. furkanfurkan

  sonra çin neden teknolojide ilerde türkiye gelişemiyor 😀 varmı böyle bir yer türkiyede adamlar teknolojiyi geliştirmek için türkiyedeki süper marketler kadar bi alana elektronik mağazası kurmuşlar.

  CEVAPLA
 8. HakanHakan

  Böyle bir yer Türkiyede olacaktı çok iyi olurdu ,imkanlar ne kadar çok olursa gelişmede o kadar hızlı olur. Bu arada amacım siyasi propaganda değil ama halit beye hitaben diyorum 2023 te bu günü mumla rayacağımıza emin olabilirsiniz.Dünyayı yöneten küresel güçleri ve onlara hizmet edenleri araştırın neden böyle yazdığımı anlarsınız.

  CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir