Gömülü Uygulamalar Geliştirmek İçin Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi

| Mart 21, 2021 Tarihinde güncellendi
Gömülü Uygulamalar Geliştirmek İçin Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi

16, 32… bit, ARM STM Cortex android, beagle panda kartlar derken gömülü sistem uygulamaları yapmak hazır gelişmiş kartları kullanmak gelişmiş projelerde gerekli olabiliyor. Bu konularda ilgisi ve bilgisi olan kişilerin işine yarayacak bir yazılım paketi EmBox

EmBox kaynak kısıtlı donanımın yanı sıra gömülü uygulamalar geliştirmek için açık kaynak gerçek zamanlı işletim sistemidir.

EmBox`un en önemli özelliği bir simülasyon ortamında ya dason kullanıcı cihazları üzerinde tam özellikli bir işletim sistemi olarak işlev kadar kullanımları ile donanım geliştirme tüm aşamalarında kullanılabilir olmasıdır. Modüler ve yapılandırılabilir çekirdek Çapraz platform X86, SPARC, ARM, MIPS ve MicroBlaze

What is Embox?

Embox is an open source real-time operating system designed for resource constrained hardware as well as a set of tools for developing embedded applications.

The key feature of Embox is that it can be used at all stages of hardware development with its uses ranging from testing early prototypes in a simulation environment to functioning as a full-featured operating system on the end-user devices.

Kaynak: http://code.google.com/p/embox/

alternatif Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-19876.zip şifre-pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2012/10/08 Etiketler: , ,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir