Elektronik pusula devresi kmz52 manyetik alan sensörü

| Mart 22, 2021 Tarihinde güncellendi
Elektronik pusula devresi kmz52 manyetik alan sensörü

Elektronik pusula devresinde kullanılan ana kmz52 manyetik alan sensör entegresi piyasada varmıdır bilemiyorum ama değişik bir uygulama ayrıca devre fazla karmaşık şayılmaz eagle ile hazırlanmış şematik çizimi, pcb çizimi , test ölçümlerine ait skop görüntüleride var.

compass-circuit-kmz52-elektronik-pusula-devresi,pusula

KMZ52 Magnetic Field Sensor

KMZ52 extremely sensitive magnetic field sensor, employing the magnetoresistive effect of thin-film permalloy. The sensor contains two magnetoresistive Wheatstone bridges physically offset from one another by 90° and integrated compensation and set/reset coils. The integrated compensation coils allow magnetic field measurement with current feedback loops to generate outputs that are independent of drift in sensitivity. The orientation of sensitivity may be set or changed (flipped) by means of the integrated set/reset coils.

Kaynak: Tomáš Lembard, UREL, FEEC, VUT Brno urel.feec.vutbr.cz

alternatif Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-15056.zip şifre-pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2011/06/07 Etiketler: , , , ,1 Yorum “Elektronik pusula devresi kmz52 manyetik alan sensörü

  1. ümit akın

    sayın yönetici web sayfanızı yeni tanıdım lakin bukadar çok bir web sayfasında kaldığımı hatırlamıyorum sayfanızda gezinmek ve bilgilenmeknin zevkine varamadım. benim sizden bir istiramım var ben deniz sektöründe çalışıyorum yani gemide. son zamanlarda gemi,yat ve şeğirler arası otobüslerde görmüşsünüzdür tv uydu sistemleri bunların elektronik çalışma pirensipleri ve elektronik devre şamasını basit olarak nasıl yapabilirim bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım

    CEVAPLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.