GSM Cep Telefon Dedektör

| Mayıs 12, 2023 Tarihinde güncellendi
GSM Cep Telefon Dedektör

Ekim 2005 99 BİLİMveTEKNİK Hazırlayan : Yavuz Erol GSM bandındaki sinyalleri tespit etmeye yarayan RF dedektör devresi LM358 üzerine kurulu Devre bir elektromanyetik alan içerisinde bulunduğunda bobinde küçük bir gerilim indükleniyor. Bobin uçlarına bağlı dipol anten ile RF sinyalin uzak mesafelerden algılanması sağlanıyoryor.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

circuit-mobile-phone-sniffer

gsm-dedektor

Şifre-Pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2008/01/12 Etiketler: , , ,4 Yorum “GSM Cep Telefon Dedektör

 1. Kamil GündüzKamil Gündüz

  Abi müthiş Güzellikte sayfalarınız var,elinize beyninize sağlık,benim de böyle işlere merakım varda acemiyim.Sayfalarınızda dolaşırken kafam basar belki.Teşekkür ederim.

  CEVAPLA
 2. mehmet akdemirmehmet akdemir

  hocam bu devrenin daha fazla ayrıntısı yokmu yada elinizde daha farklı devreler yokmu elinize farklı devre geçtigi zaman rica etsem bana ulaşırmısınız çok lazım. [email protected]

  CEVAPLA
 3. burak oguzburak oguz

  hocam cep telefonu sinyal güçlendirici devresi yapmak mümkünmü birnevi mini baz istasyonu? Evimde cep telefonu sadece cam kenarında çekiyor bu sinyali büyütmek mümkünmü teşekürler.

  CEVAPLA
 4. PervizPerviz

  Arkadaşlar bu devreye benzer ama bir kaç metreden konusma dinleme imkani veren devre varmı? Varsa nereden bula bilirim ? Yardım eden olursa sevinirim ))

  CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir