SG12864 Grafik LCD CCS-C Library

| Mart 26, 2021 Tarihinde güncellendi
SG12864 Grafik LCD CCS-C Library

Graphic LCD Module Library 2.0 CCS C This has created a dedicated library and font control.PIC so as not to create a library Tetsuya Gokan famous, I’d be with you This library has been included in the PIC16

SG12864 new electronic products controlled by the PIC. I made the font libraries and library control. SG12232 previously handled by the vertically than two times the length of a large area. This module memory control LSI, and the visceral power of the LCD, outside the control IC can easily be controlled without having to connect directly to a microcontroller. Applications can be applied to a variety of shapes so not only can display fonts.

CCS Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-5201.zip şifre-pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2009/01/23 Etiketler: , , , , , ,4 Yorum “SG12864 Grafik LCD CCS-C Library

 1. timur

  bu örneği veren arkadaşa teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

  CEVAPLA
 2. alparslan

  Kardeş Türkçe karakter istiyorsan kendi teknolojini kendin yapacaksın Türk milleti çalışkandır Türk milleti zekidir

  CEVAPLA
 3. Emin

  Türk milleti çalışkandır Türk milleti zekidir sözüne Atatürk’ün inandığını düşünmüyorum..
  Ama durum gereği tabi öyle söylemesi gerekiyordu!..
  Çalışkan ve zeki bir milletin son 100 yılda insanlığa (bilimde, kültürde, sanatta, uygarlıkta, vs,) ne gibi katkılarda bulunduğunu bir düşünelim… Mesela, dünyada kendisine ait teknolojik bir markası var mıdır?.. Ekonomik, siyasi, enerji, sosyal ve kültürel alanlarda tamamıyla dışarıya bağımlı olmasını sadece kötü iktidarlara bağlayarak işin içinden sıyrılmak mümkün mü? Yoksa gene dış güçler veya yahudi-mason lobi paranoyalarına mı sarılmak gerekiyor? Yer altı, yer üstü, denizler, dağlar, ovalar enerji ve doğal kaynak ile doluyken tüketilen enerji neden dünyada en pahalı enerji listesinde en üstlerde acaba..

  CEVAPLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir