Analog Ölçü Aleti AVO Metre Görseli CorelDraw

| Mart 21, 2021 Tarihinde güncellendi
Analog Ölçü Aleti AVO Metre Görseli CorelDraw

Bizde işe yararmı bilmem dijital ölçü aletleri daha yaygın ama çok yüksek çözünürlükte kalite bir görsel bulunca paylaşmak istedim.. Yazar okulda elektronik bölünde baskıyı alıp sehpa hazırlamış baskıyı CorelDraw da 16 parça olarak A4 kağıt üzerine almışlar sonrasında birleşrip kullanıma sunmuşlar 🙂 70x100cm boyutlarında dev bir AVO metre..

elektronik-gorsel-multimetre-gorseli-avo-metre-gorseli-avo-metre-coreldraw

Kaynak: mekatronikasekayu.blogspot.com

alternatif Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-22966.zip şifre-pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2014/07/12 Etiketler: , , ,3 Yorum “Analog Ölçü Aleti AVO Metre Görseli CorelDraw

  1. yavuz

   Analog demek adi demek değil, Analog kullanımı bazı yerlerde çok daha pratik. Transistör ölçümü olsun devre takibi olsun, git çoğu yerde analog kullanırlar neden? Adamlar eski kafa olduğundan mı? Hayır pratik geldiğinden… Bence aşağılamadan önce kendine bir bakman gerekirdi.

   CEVAPLA
   1. Teoman Karaçam

    zamanında bu mantıkla lise hocamız zorla analog ölçü aleti aldırmıştı şuan hurdalığım da duruyor. herşeyden önce her daim sıfırlama yapman gerekiyor ayrıca yanaşmayınca ne olduğunu da okuyamıyorsun bu tıpkı analog saatlerin ayda bir kaç dakika geri kalması gibi ama dijital saatler yılda bir iki saniye dahi geri kalmıyor. mantıklı düşünelim acaba şu an piyasadaki en gelişmiş cihazların geliştirilmesinde hiç analog cihaz kullanıldı mı

    CEVAPLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.