Uçuş Simülatörü için 8 Eksen joystick PIC18F2550

| Haziran 11, 2023 Tarihinde güncellendi
Uçuş Simülatörü için 8 Eksen joystick PIC18F2550

8 Eksen joystick devresi uçuş simülatöründe kullanılmak için tasarlanmış bilgisayar üzerinde çalışan simülatör programları ile çalışabiliyor uçuş simülatörü hakkında bilgim olmadığı için pek bilgi veremem fakat ilgili kişilerin işine yarayabilecek bir uygulama ayrıca farklı kontrol projelerinde işe yarayabilir projeye ait kaynak CCS C (+ PPM_USB_HID.h) kodları ve eagle pcb şema çizimleri var.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly

ucus-simulator-joystick-pic18f2550

Merhaba, bir uçuş simülatörü konsolunun (jeppesen) uyarlaması için, bir usb konsol için seri arabirimi nasıl değiştireceğime bakıyordum, şimdiye kadar bulduğum ve işe yarayan en iyi şey, (Gaz kelebeği kontrolü ve kolu), bir joystick için, bu yüzden 8 eksen ve 24 düğme için bir tahta kullandım, donanım yazılımı 32 düğmeye kadar destekler, 64 düğmeye ulaşmak daha kolaydır, ancak bir uçuş simülatörü olarak, pilotluk yapmak için birkaç joystick kullanmanıza izin verir. uçak, sorunu bölmeye karar verdim.

İlk joystick’ten bu çıktı, daha sonra bazı kodlayıcıları yönetmek için başka bir joystick’e ihtiyacım var, tüm navigasyon enstrümanları kısmı için, ama şimdilik size yardımcı olacağını umduğum için sizi bununla baş başa bırakıyorum. Dosyalarda panolara ve ürün yazılımına gidin, eksenlerin çözünürlüğü 10 bittir.

simulator-joystick

Kaynak: todopic.com.ar/foros/index.php?topic=31189.0

ucus-simulatoru-icin-8-eksen-joystick-pic18f2550

Şifre-Pass: 320volt.com

Yayım tarihi: 2011/10/30 Etiketler: , , , , ,1 Yorum “Uçuş Simülatörü için 8 Eksen joystick PIC18F2550

  1. hakkıhakkı

    böyle bi uygulama yapmayı planlıyorum.devreyi inceledim ama tam anlayamadım malesef.pc ile haberleşme nasıl yapılacak ve çıkışlar hangisi? birçok pin var.

    CEVAPLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir