Elektronik / Genel/

Keşif Ekibi Weblog

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığımız ve Yapacağımız çalışmaları sizlerle paylaşarak Elektrik ve Elektronik alanında edindiğmiz tecrübeleri bu alanda Türkçe kaynak eksikliğini elimizden geldiğince gidermeye çalışacağız. Böylece buradaki proje sunumların sizlere, kendi proje(ler)nizde, yol gösterici olmasını umuyoruz. Yaptığımız her çalışma bir ekip çalışmasıdır.Tamamen amatör ruhla ve mühendis olabilme heyecanıyla ortaya çıkmış ürünlerdir.Umarız bu heyacanı yaşatabiliriz veaynı duygularla çalışan arkadaşlarımızla bu sayede tanışabiliriz.

In this blog we want to share our experiences which developed at our school term as an Engineer candidate. Now some project reports are in Turkish language. But you can download all the source code freely.

Hayalimiz – Imagination başarılarının ve weblog serüvenlerinin devamını dilerim şu anki proje raporları

* Electronic Stethoscope * Enerji Tasarruflu Çamaşır Makinesi * EZ430 RF2500 Project Report
* FPGA FM modulation * Image Processing TMS320C6416 * Konuşmacı Tanıma Speaker Recognition
* Manyetik Modelleme FDTD-FEM * Mühendislik Tasarımı Engineering Design * Sanal Gerçeklik Virtual Reality * Yenilenebilir Enerji Renewable Energy * Electronic Warfare

 • Fatih

  Hadi hayırlı olsun bakalım, iyi çalışmalar, başarılar dileriz…

 • yasin akan

  İnşallah projelerinizin devamı gelir. İyi Çalışmalar.

 • çağdaş

  EZ430 RF2500 Project Report dosyasına nasıl ulaşabilirim.Upload etme durumunuz varsa çok sevinirim.Çok önemli benim için.Tşekkürler.

  iyi çalışmalar…

 • dilek

  EZ430 RF2500 Project Report dosyasına nasıl ulaşabilirim. Upload etme durumunuz varsa çok sevinirim. Çok önemli benim için.Teşekkürler.

  iyi çalışmalar..

  bende o dosyalara erişmek istiyorum nasıl ulaşabilirim?