Haberler:

Forum Yeni Kuruldu

Ana Menü

A class dual mono anfi

Başlatan Hasret, 02 03 2022, 16:35

« önceki - sonraki »

Hasret

Merhabalar
a class dual mono anfi yapmaktayım .. takıldım. :D
bigisi olan arkadaş varmıdır

gevv

Merhaba, takıldınız yer nedir ? şema yok detay yok  neye göre yardımcı olalım  :) 

denenmiş çalışan bir devre arıyorsanız blogda @hgungor uyguladığı 5w a class amfi devresini paylaşmıştı https://320volt.com/5w-class-a-single-ended-amfi/

Umarım gelmez ilham perilerimin sonu.. ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.

Hasret

iyi akşamlar
tek takıldığım konu dual mono olması sebebiyle trafodan çıkışa kadar münferit ayrı hat izledim.
ama kafama takılan bazı kartların çıkışlarında ortak şase kullanmam
dolayısı ie ayrı sargılı trafonun şaseleri biryerde birleşiyor
dual mono şartlarını ihlal edermi şaselerin bir yerde birleşmesi

Hasret

fotoğraf ekliyeceğim ama nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum

gevv

eklediğim dökümanı inceleyin detaylı olarak bağlantılar gösterilmiş
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu.. ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.

Hasret

teşekkür ederim.. aldım inceliyeceğim sağolun

Hasret

fotoğraflar kopyala yapıştır olmuyor galba

Hasret

İyi akşamlar
gevv bağlantıyı inceledim.. ama sorunuma çare bulamadım...
anfide son vuruşları yapıyorum.... bitmiş sayılır..
tek kafama takılan.. baştan sona kadar toprak bağlantısını iki kanaldan ayırarak gittim ama anfiye ilave edilen hoperlör koruma devresi ve bluetuth kartlarında şase kısmı ortak... böyle olunca ayrı tuttuğum toprak bağlantıları buralarda birleşiyor ... sorunum : bunun dual mono sitemin ihlali olabilirmi...?

02 03 2022, 22:57
Topraklamayı yıldız Grundik topraklama sistemini göz önüne alarak yapmıştım

Hasret

aslında düşündüğümde zaten rca girişlerinde harici bağlantılar muhtemelen ortak şasi bağlantısı ile giriş yapılacak...
ama emin olmak istiyorum

02 03 2022, 23:01
Yaptığım a sınıfı anfi ilk değil, daha önce de yapmıştım ama besleme ortak idi.. bu farklı olduğu için yardım istedim

Onur

İlk defa duydum dual mono amfi araştırdım bunun hakkında türkçe bilgi bulman zor uygulama yapan daha zor  :D  gevv dokümanı vermiş onun üzerinden yürürsün

Bizim ortamda klas ab yaygındır bu sıralar birazda klas d oda hazır kitleler sayesinde