DEVRELER KAÇ VOLT ÇIKIŞ VERİYOR

Başlatan Schatten26, 07 11 2023, 00:48

« önceki - sonraki »

Schatten26

Meraba , bu devreler kaç volt çıkış veriyor acaba , ve bu devre çıkış voltajını neleri değiştirerek potansimetre ile +-10 v ayarlayabilirim?teşekkürler.1.jpg2.jpg3.jpg1.jpg3.jpg2.jpg

shampuan

Ne yapacaksınız bilmiyorum ama bu devrelerin işinize yarayacağını sanmam. En soldaki devre çöp onu boşverin. Sağdaki iki devre de ayarlı kullanılabilen kırpma özellikli regülatörler ama işinizi görmez. Zaten çıkışları AC onların. Güç kaynağı devresi istiyorsanız başka devrelere bakın.

Schatten26

Alıntı yapılan: shampuan - 07 11 2023, 19:17Ne yapacaksınız bilmiyorum ama bu devrelerin işinize yarayacağını sanmam. En soldaki devre çöp onu boşverin. Sağdaki iki devre de ayarlı kullanılabilen kırpma özellikli regülatörler ama işinizi görmez. Zaten çıkışları AC onların. Güç kaynağı devresi istiyorsanız başka devrelere bakın.Bu devreler giriş,devrelerin devamı var, ?

shampuan

Nerede nasıl kullanacaksanız mümkünse çizim olarak verin yardımcı olalım. Bu şekilde bir anlam ifade etmiyor. Güç kaynağına ihtiyacınız varsa özel olarak bulabiliriz sorun değil.

Schatten26

Alıntı yapılan: shampuan - 11 11 2023, 21:30Nerede nasıl kullanacaksanız mümkünse çizim olarak verin yardımcı olalım. Bu şekilde bir anlam ifade etmiyor. Güç kaynağına ihtiyacınız varsa özel olarak bulabiliriz sorun değil.

Örnek bu bobine kaç volt giriyor