Elektronik / Pratik Bilgiler Elektronik Elektrik Mekanik/

Proxxon Referans Alınarak Yapılan Testere Tezgahı

Sponsorlu Bağlantılar

Testere tezgahı tasarımı harika el yapımı gibi durmuyor çok temiz bir iş çıkartılmış ne yalan söyleyeyim yapasım geldi :) ama oda da yer yok neyse listeme ekledim bakalım.. Yazar Proxxon testere tezgahından ilham alarak uygulamayı gerçekleştirmiş neyedeyse aynı aslında Proxxon klon denilebilir üst kısmı alüminyum ayakları ahşap yapılmış açı kılavuzu ve diğer malzemelerde elede yapılmış testere tezgahına ait tüm çizimler ölçüleri ile birlikte verilmiş kendi testere tezgahını yapmak isteyenler için iyi bir kaynak..

daire-testere-testere-tezgahi-proxxon-referans-testere-tezgahi-1

daire-testere-testere-tezgahi-proxxon-referans-testere-tezgahi-2
testere tezgahı, proxxon klon, proxxon diy

Kaynak: metaltronics.wordpress.com/2011/05/16/micro-table-saw/ alternatif link: Proxxon Referans Alınarak Yapılan Testere Tezgahı

Dosya indirme LINK listesi (HTML formatında) link-19964.zip şifre-pass: 320volt.com

 • emre

  gerçekten çok güzel bir çalışma paylaşan arkadaşa teşekkürler şimdiden maliyet hesabı yapmaya başladım.ama bu parçaları nerde nasıl yaptırıcağım düşünüyorum.

 • emre

  hiç yeltenmeyin normal satış fiyatının 3 katından fazla para çıkıyor tabi torna cnc gibi işlerle uğraşmıyorsanız.gidin sıfırını alın daha iyi.

 • YSNperformans

  Sıfırını nerden alabiliriz? Bilgisi olan varmı

 • olcay

  Klonu orjinalinden daha güzel olmuş yahu.

 • Sadettin

  Arkadaşlar merhaba
  Adı da ‘ÖZ PROKSON’ olsun bari.:)

 • kerim

  tasarım gerçekten çok güzel ve kullanışlı görünüyor yalnız 1-2 açıklayıcı fotoğraf daha yükleyemez misiniz?bıçağın mile nasıl takıldığını felan gösteren?