Elektronik / Mikrodenetleyici Projeleri/

PIC16F628 kayan ledler 32 led kara şimşek efekt Jalv2

Sponsorlu Bağlantılar

Picbasic bir yana jal dili ile kolayca çeşitli devreler için kod yazılabiliyor fakat yeterli Türkçe kaynak bulmak zor kullanıcısıda az fakat örnek uygulamalar ile bir çok sorun çözülebilir kodlar incelendiğinde yeni fikirler verebilir.

Devreye ait isis simülasyon dosyaları jalv2 kaynak kod ve lib dosyaları bulunuyor. Ledlerin kaydırma kalınlığı, hızı değişetirilebiliyor ve ayarlar hafızada tutuluyor.

Kaynak: 16f628-32-led Proje dosyaları Dosyalar:  PIC16F628 kayan ledler 32 led kara şimşek efekt Jalv2

Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-10891.zip şifre-pass: 320volt.com

 • SsEeRrCcAaNn

  Bu tasarladığım devre bir çok amaç için kullanılabilir.. Arkadaşlar Jalv2 gerçekten çok güzel bir dil kolay.. belki kaynak az olabilir ama bu dilin gücü birgün keşifedilecek.. bu arada bazen karşınıza 3L3CTRO nickinde çıkabilirim.. yeniden görüşmek üzere..

  kolay gelsin..

 • ömrt kılıçaslan

  hocam öncelikle bupaylaşımlarınız için çok teşekkür edrim ben afyonkacatepe üni. end. elektronik okuyorum okul bitirmem gerekiyor bir projem var yardımcı olacağızdan emin

  konu: 16×32 led panel kayan yazı uygulamısı hazır klaster bunun led çıkışlarının 2.2v olan led çıkısını 12 vol daha buyuk led parçacıklarıyla geniş bir ekran yapma projem var buna uygun sürüsü dervesi ne önerebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim sizden mail larrak cevap bekliyorum asilcc@yahoo.com

 • ogretmen03

  JAL dilini meslek lisesinde öğrencilerime anlatıyorum.Programlamayı sevdiren , kolay bir dil olduğu için herkes programlamyı çok rahat öğrendi.
  (Bir şey değil hepsi programcı olacağız diyor :)