Elektronik / Motor Sürücü Devreleri Cnc Kontrol/

3 Axis LPT CNC Motor Kontrol Sanken SLA7062M

Sponsorlu Bağlantılar

CNC Motor kontrol kartı bilgisayarın LPT portundan haberleşme yapılarak kullanılbiliyor. Sürücü kısmında Sanken SLA7062M unipolar step motor sürücü entegreleri kullanılmış SLA7062M entegresinin 3 amper gücü var çalışma voltajı 46v CNC kontrol devresine ait eagle ile hazırlanan baskı devre, şema çizimleri bulunuyor.

sanken-SLA7062M-cnc-motor-dirver-lpt-step-motors

cnc-control-Bord-sanken-motor-driver

SLA7062M UNIPOLAR STEPPER MOTOR TRANSLATOR DRIVER

sla7062m

Combining low-power CMOS logic with high-current, high-voltage power FET outputs, the Series SLA7060M translator/drivers provide complete control and drive for a two-phase unipolar stepper motor with internal fixed off time and pulse-width modulation (PWM) control of the output current in a power multi-chip module (PMCM™). There are no phase-sequence tables, high-frequency control lines, or complex interfaces to program.

Kaynak: CNC-Kurulu-Kontrol Alternatif link: 3 Axis LPT CNC Motor Kontrol Sanken SLA7062M

Dosya indirme LINK listesi (TXT formatında) link-11868.zip şifre-pass: 320volt.com

  • aytunc

    Merhabalar..

    lpt portum yok bu devreyi usb-lpt çevirici ile kullanabilirmiyim? bazı çeviricilerin sadece yazdırma desteği verdiğini okumuştum. pic18 serisi ile yapılmış direk usb porttan haberleşen bir cnc projesi ile karşılaştıysanız paylaşabilirmisiniz ticari sitelerde 18f 4550/2550 ile yapmışlar çok pratik.

    teşekkürler..